İyi yolculuklar, güzel gezmeler

İyi yolculuklar, güzel gezmeler

Havlu, ense yastığı, uyku maskesi… Pratik yolculuk eşyaları, hepsi güneş sarısı ve deniz mavisi renkte, çok yararlı ve çok güzel.

guzel-gezmeler2

1. YILDIZLI GÖKLER 156-157: Plajdaki en güzel havlu kimin? Tabii ki sizin! Sarı yıldızlarla bezenmiş bu havlu plaj prestijinizi arttıracak! Havlu, çantayla tam bir uyum içinde.

2. DİNLENMEK İÇİN 158: Biraz kestireyim dediniz ama başınız rahat değil, ne duruyorsunuz dikin bu yastığı, plajda gölgelik bir yerde biraz kestirin.

3. DÜZENLİ OLMAK GEREK! 159: Pasaportum, biletim, kredi kartım nerede demeye son, hepsi bir arada bu kullanışlı ve şık portföyde…

4. ÇANTA DEYİP GEÇMEYİN 160: Kadınlar çantaya doymaz: Renkli sapları olan, uğurlu sayınızı aplike edeceğiniz turkuaz çanta yaz keyfinizi yansıtacak!

5. MERHABA YAZ! 161: Herkes boyayabilir… Şablon çıkartarak yelkenli, yıldız motifleri ile yazıyı tahtaya aktarın ve işe koyulun.

6. GÖZLERİNİZİ DİNLENDİRİN 162-163: Uçak yolculuğunda uyku maskesi şart, hatta plajda bile… Desenli ya da işlemeli bir kumaştan bu maskeyi dikerek özgünlüğünüzü vurgulayın! Başlamışken bir de makyaj çantası yapın. Hepsi birbiriyle çok uyumlu.

Fotoğraf: Mirjam Fruscella Prodüksiyon: Rashana Rebecca Jennings

Burda Dergisi 2014/06 Haziran

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial