Kadınlar yeni yıldan ne ister?

Kadınlar yeni yıldan ne ister?

Kabul edelim ki kadınlara yılbaşı hediyesi almak çok daha zor bir iş. Çünkü biz kadınlar kendimize alacağımız şeyler konusunda erkeklerden çok daha ince eleyip sık dokuyoruz. Bu nedenle de yılbaşı gibi özel günlerde erkekler bize hediye almak konusunda biraz sıkıntı çekiyor. Kafalarında ‘Bunu beğenir mi?’ ‘Acaba bundan onda var mıdır?’ gibi sorularla alış verişe çıkıyorlar. Oysa kadınlar için hediyenin ne olduğunun da çok büyük bir önemi yok değil mi? Düşünülmek, sevilmek, hatırlanmak da yeterli. Ancak yine de bu yılbaşı için kadınlara yılbaşı hediyesi seçeneklerine göz atmakta fayda var tabii ki!

Bu sene çok moda!

Bu sene yer, gök, önümüz, arkamız, sağımız, solumuz kadın sweatshirt doldu farkındasınız değil mi? Nedenini düşünmeye fazla gerek yok. Kadınlar hem şık hem de rahat olabileceklerini keşfettiği an, kesinlikle kadın sweatshirtlerin yükselişi başladı. İsterseniz bir kot pantolonun üzerine giyinip spor ama şık bir hava yakalayın, isterseniz ise bir kumaş pantolonun üzerine giyinip rahatlığınızdan ve ciddiyetinizden ödün vermeyin. İşte bu kadar güzel ve kullanışlı parçalar olduğundan hayatımızdaki yerleri bir anda tüm dünyamızı kapladı. O halde bu yeni yılda da bir kadına alınabilecek en iyi hediyeler listesinde en üst sırada bulunmayı hakkediyor. Birbirinden havalı, şık, sade, spor kadın sweatshirt arasından bir seçim yapıp, güzelce paketleyebilirsiniz.

Bir kadına asla fazla gelmeyen şey nedir?

Bunun sorunun cevabını hep birlikte içimizden koro halinde verdik değil mi? Tabii ki ayakkabı. Geçen yıl hatta geçen hafta yeni bir bot almış olabilir. Ancak siz ona bu yılbaşı gecesinde yeni bir bot hediye ederseniz yine havalara uçacaktır. Çünkü aldığınız bot onun aldığı gibi değildir ki. Fermuarı farklıdır, burnu değişiktir, tabanı daha kalın ya da incedir. O aradaki farkı hemen görür. Bu nedenle yılbaşında bir kadına hediye olarak kadın bot tercihi yapmak hiç kötü bir fikir değildir. Üstelik bu yıl kadın botları da gerçekten altın sezonunu yaşıyor. Binlerce farklı seçenek arasından ona en uygununu bulmak konusunda zorlanabilirsiniz. Ancak dedik ya onun mutlu etmek çok zor değil.

Küçük ev aletleri büyük sevinç yaratabilir.

Kadınlar küçük şeylerden mutlu olan varlıklardır. Bu konuda hepimiz birleşiyoruz. Mesela küçük ev aletlerinin her türlüsü bir kadını mutlu etmek için yeterlidir. Şaka bir yana kadın garip bir varlıktır. Milyarlık ev kredisinin, okul taksitinin altına gözünü kırmadan girebilir ancak kendine küçücük bir katı meyve sıkacağı almak için milyonlarca kere mağazanın önünden geriye döner. Şimdi lazım değildir, şimdi para harcamaya gerek yoktur. Öncelikli değildir. Bu gibi bahanelerle o küçük mutluluktan, gereklilikten kendini yoksun tutar. İşte tam bu nedenle ona o çok istediği küçük ev aletini yılbaşı hediyesi olarak alabilirsiniz. İyi düşünün, mutlaka sizin yanınızda ‘Aslında şu da çok pratik bir şey.’ demiştir. İşte tek yapmanız gereken o pratik şeyi almak.

Onun gibi akıllı!

Geçmişten beri teknolojiyle erkeklerin daha ilgili olduğuna dair bir ön yargı vardı. Ancak şimdilerde biliyoruz ki durum hiç öyle değil. Hatta kadınlar teknoloji konusunda erkeklerin meraklarının bir tık ötesine geçmiş durumda. Kendilerine yararlı olduklarını bildikleri tüm teknolojik aletlere sahip olmak istiyorlar. Ancak bu konuda sadece hala biraz maddi anlamda kendileri tutmaya çalışıyorlar. Oysa her kadın bir akıllı saati olsun istiyor. O akıllı saati ona kaç adım attığını, kalp atışının durumunu, günün güncellemelerini versin istiyor. O halde size de harika bir yılbaşı hediyesi seçeneği çıkıyor. Ona bir akıllı saat alarak, onu çok mutlu edebilirsiniz.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial