Künye

YAYINCI DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.

İcra Kurulu Başkanı: Cem M. Başar
Yayın Yönetim Danışmanı: Ferhan Kaya Poroy
Yayın Yönetmeni (Sorumlu): Özgür Alev Tezcanlı
Görsel Yönetmen: Selma Övet Berber
Katkıda bulunanlar/Çeviri: Gülderen Pamir
Etkinlik ve Proje Direktörü: Ali Erman İleri
Ankara Temsilcisi: Erdal İpekeşen
Telefon: 0312 207 00 71

YÖNETİM
Tüzel Kişi Temsilcisi: M. Rauf Ateş
Satış ve Dağıtım Direktörü: Egemen Erkorol
Finans Direktörü: Didem Kurucu
Üretim Planlama Direktörü: Yakup Kurtulmuş

REKLAM
Reklam Grup Başkanı: Nisa Aslı Erten Çokça
Grup Başkan Yardımcısı: Neslihan Can
Satış Müdürü: Beril Güroğlu Sözkesen
Reklam Teknik Müdür: Ayfer Kaygun Buka
Telefon: 0212 336 53 61 – 62 Faks: 0212 336 53 91
Reklam Rezervasyon:
Telefon: 0212 336 53 00 – 57 – 59
Faks: 0212 336 53 92 – 93
Ankara Reklam Satış Müdürü: Beliz Balıbey
Telefon: 0312 207 00 72 – 73
Reklam Hedef Sayfalar:
Telefon: 0212 336 53 70 – Faks: 0212 336 53 91
Bölgeler Reklam Satış Müdürü: Dilek Ünlü
Telefon: 0212 336 53 72 – Faks: 0212 336 53 91

ULUSLARARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ
ALMANYA:

Michael Neuwirth
T. +49 89 9250 3629 – michael.neuwirth@burda.com
AVUSTURYA/İSVİÇRE:
Christina Bresler
T. +43 1 230 60 30 50 – Christina.Bresler@burda.com
FRANSA/LUKSENBURG/BELÇİKA/HOLLANDA:
Marion Badolle-Feick
T. +33 1 72 71 25 24 – marion.badolle-feick@burda.com
İNGİLTERE/İRLANDA:
Jeannine Soeldner
T. +44 20 3440 58 32 – jeannine.soeldner@burda.com
ABD/KANADA/MEKSİKA:
Salvatore Zammuto
T. +1 212 884 48 24 – salvatore.zammuto@burda.com
YUNANİSTAN/PORTEKİZ/İSPANYA/HİNDİSTAN/ASYA:
Jessica Loose
T. +49 89 92 50 24 68 – jessica.loose@burda.com
İSKANDİNAV ÜLKELERİ:
Ulrik Brostrom T. +45 23 28 97 69 – ubr@jbmedia.dk

YÖNETİM YERİ: Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12
Trump Towers Kule 2 Kat: 21-22-23 34387 Şişli / İst.
Telefon: 0212 410 32 00 Faks: 0212 410 35 81
e-posta: burda@doganburda.com

BASKI: Bilnet Matbaacılık ve Yayıncılık A.Ş.
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:16
Ümraniye / İstanbul TELEFON: 0216 444 44 03
FAKS: 0216 365 99 07 – 08 www.bilnet.net.tr
Dağıtım: Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş.
Yayın Türü: Yerel, süreli, aylık FIPP üyesidir.

DB Okur Hizmetleri Hattı: 0 212 478 0 300
e-posta: okurhizmetleri@doganburda.com
DB Abone Hizmetleri Hattı: 0212 478 0 300 Faks: 0212 410 35 12-13
abone@doganburda.com www.doganburda.com
Çalışma saatleri her gün saat 09.00-22.00 arasında hizmet verilmektedir.

Burda Dergisi Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından Verlag Aenne Burda &Co. lisansıyla T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Burda Dergisinde yayımlanan yazı, fotoğraf, harita illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial