Anne adayları ne giymeli?

Anne adayları ne giymeli?

Tabii ki stilinizi yansıtan bu modern, şık ve kullanışlı hamile elbiselerini…

AMPİR ELBİSE
Beden 34 – 42
Genç anne adayı genç kız gibidir ve pembe renge bayılır! Dökümlü krep saten bebek dolu göbeği yumuşacık sarıyor, göğüs altından lastik tünelli hamile elbisesi arkadan bağcıklı. Derin kesimli V yakası ve anvelop görüntüsüyle şirin bir model.
Kumaş: Krep saten. 121

anne-adaylari-ne-giymeli2

KRAVAT YAKALI ELBİSE
Beden 36 – 44
Çalışan anne adayı için ideal: Önü pilili, arkası derin plikaşeli elbise yeterince bol ve rahat, kravat yakası ise zarif bir ayrıntı.
Kumaş: İnce pamuklu. 125

anne-adaylari-ne-giymeli3

GÖMLEK MODELİ ELBİSE
Beden 36 – 44
Bol kesimli gömlek tarzında, omuzları robalı, kolları manşetli bir model. İlik patı karnın üstünde bitiyor, hemen altından pililer başlıyor. Günlük giyim için çok uygun, çok rahat bir elbise. Kumaş: Pamuklu kumaş. 124

Ekstra öneri: Bu elbise gebelik döneminden sonra da giyilir: Öndeki bolluğu sağlayan pilileri dikip kapatarak ve beline kemer takarak.

anne-adaylari-ne-giymeli4

BLAZER
Beden 36 – 44
Yeterince bol ve uzun olduktan sonra hamileyken de blazer giyebilirsiniz. Reverleri aşağıya dönük ceketi ileri hamilelik döneminde önü açık, erken dönemde önünü ilikleyerek giyin.
Kumaş: Krep yünlü. 123

anne-adaylari-ne-giymeli5

FARBALALI ELBİSE
Beden 36 – 44
Etek ve bluz gibi duruyor ama tek parça. Lastikle büzgü, şiş göbeğe müthiş rahatlık sağlayan bir uygulama, etek ucunu ve kol ağızlarını süsleyen farbalalar çok şirin.
Kumaş: Krepdöşin. 122

 

Burda Dergisi 2015/01 Ocak

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial