Anneler günü için alternatif hediye paketi

Anneler günü için alternatif hediye paketi

Tam kapanma şartlarında yaşanacak bir anneler günü nedeniyle çoğumuz annelerimizi ziyaret etmek konusunda sıkıntı yaşayacağız ve anneler gününü kutlamak, hediyeleşmek için Mayıs sonunu, Haziran başını beklemek zorunda kalacağız gibi görünüyor. Bu yıl annelerimiz için moral desteği olacak, zor şartlarda geçen iki yılın acısını unutturacak birden çok hediye seçmek doğru bir tercih olabilir. Ona şöyle bir sürpriz paket mi hazırlasak?

En iyi hediye kitaptır!
Okuma alışkanlığımızın gitgide yükseldiği, pandemili bir dönemde özellikle de ileri yaşta biri için, elinde kitap tutmak zorunda kalmadan, masaya veya kucağına koyduğu ekrandan kolayca kitap okumasını sağlayacak bir tablet, hoş bir hediye olabilir. Aynı zamanda bu tablet, anneniz için dijital dünya ile daha kolay iletişim kurması için de bir kapı görevi görecektir. Kullanışlı bir hediye olacağını tahmin edebilirsiniz.

Şık bir mücevher
Anneler günü hediyesi için ona şık bir mücevher almak da mutlaka seçenekleriniz arasında olsun. Bir altın kolye veya bir altın bileklik anneniz için çok büyük bir moral desteği olabilir.

Giyim kuşam
Bizce ne hediye alırsanız alın, anneniz için gardırobuna yeni bir kıyafet koymanın moral etkisi de yadsınamaz. Tek bir hediye seçmek zorunda değilsiniz ve hoş bir aksesuar, şık bir elbise, yeni bir ayakkabı, yazlık kıyafetler.. Neden olmasın?

Elektrikli ev eşyası
Pandemi ve kısıtlamalar nedeniyle annenizi ziyaret etme sıklığınız azalmış olabilir ama evindeki ihtiyaçlarını bir gözden geçirip ona hayatını kolaylaştıracak, ya da evde eksik olduğunu düşündüğünüz elektrikli ev eşyalarıyla da destek olabilirsiniz.

Ve güzel bir koku
Kokular insanın ruh halini doğrudan etkiler. Zor şartların geride kalacağına dair ilham veren, evinde bahar esintileri yaratacak, ruhunu okşayacak güzel bir parfüm, annenizin yüzünde gülücükler açtırabilir.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial