Yurt içi balayı tatilinde villa kiralamanın 6 avantajı…

Yurt içi balayı tatilinde villa kiralamanın 6 avantajı…

Kiralık villalar, yurt içi  aile ve arkadaş grupları ile gitmek için popüler ve ekonomik bir seçenektir. Bu tatil villaları, özel havuzlar, jakuziler, ısıtmalı kapalı havuzlar, mutfaklar ve diğer birçok lüks özellikler sunarlar. Bu özellikler yurt içinde Balayı Tatili yapmak isteyen çiftler içinde rahat bir tatilin kapısını açar.

1- Balayı Villalarına Yolculuk Maliyeti Avantajı

Bu tarz kiralık balayı villaları, yurt içi bir lokasyonda olacağı için her halükarda yurt dışı yolculuk maliyetlerinden daha az olacaktır. Dolayısı ile ister araç ile ister uçak, otobüs gibi toplu ulaşım vasıtası ile de gitseniz yolculuk maliyetleriniz daha az olacaktır. Bu farkı bölgede araç kiralamak için kullanabilirsiniz.

2- Balayı Villalarında Yemek Avantajı

Kiralık villaların tümünde sizlere yemek yapabileceğiniz full kapasiteli bir mutfak da mevcuttur. Bu mutfakta her türlü temel mutfak gereci ve barbekü mangal da bulunmakta ve yemekleriniz için dışarıdaki pahalı restaurantlara gitmek zorunda kalmayacaksınız. Kendi yemeklerinizi yaparak evden çıkmanıza bile gerek kalmayacak. Yemek yapmak istemiyorsanız fiyat olarak daha uygun olan paket servisleri seçebilirsiniz.

3- Balayı Villalarında Ultra lüks bir tatil seçeneği

Kriterlerinize ve bütçenize göre hayatınız boyunca satın alamayacağınız lüks bir kiralık villada, lüks bir balayı tatili deneyimi yaşayabilirisiniz. Otel yada tatil köylerinde ki kalabalık ve standart bir tatilin yerine balayı villaları sizlere rüyalarınızdaki gibi bir balayı tatili imkanı sunar. Ayrıca bu villaların çoğu muhteşem deniz ve doğa manzaralara eşlik eder. Bu deniz ve doğa manzaralı balayı villalarında romantizmin doruklarına çıkarsınız.

4- Balayı Villalarında Gizlilik, Mahremiyet Avantajı

Bu balayı tatili villaları, çiftler için mükemmel bir seçenektir çünkü kendilerine ait özel bir yerde tatil yapma fırsatı sunarlar. Balayı villaların birinci avantajı, havuz ve havuz terasının etraftan görülmemesi için özel önlemler alınmasıdır. Bu da sizi etraftaki meraklı gözlerden koruyacak, daha yakın bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

5- Balayı Villalarında İklim Şartları Avantajı

Düğünleri kış yada sonbahar dönemine denk gelen çiftler için balayı villaları en uygun seçeneklerden biridir. Bu dönemlerde iklimi sıcak olan Maldivler ya da Bali gibi pahalı yurt dışı seçenekleri yerine, Kalkan, Fethiye gibi sıcak ve ılıman bölgelerde bir çok Kapalı ısıtmalı havuzlu balayı villa çeşitleri mevcuttur. Bu tarz villalarda jakuzi de artık standart hale gelmiştir. Ayrıca bazı dış havuzlar da ısıtmalı hale getirilmiştir. Bundan dolayı artık mevsim şartları bile sizin balayı tatilinden keyif almanızı engelleyemeyecek.

6- Balayı villalarında Eşinize Küçük Sürprizler Yapabilirisiniz

Güvenilir bir Villa kiralama sitesinden rezervasyon yaptığınız balayı villanız için sizlere mutlaka özel hizmetler seçeneği sunulacaktır. Bu hizmetler arasında eşinize sürprizler hazırlayabilmeniz için özel oda süsleme hizmeti, bunların yanı sıra şampanya meyve sepeti vs.. hizmeti, temizlik hizmeti gibi hizmetlerde ekstra ücret karşılığında verilebilir.

Sizde güvenilir bir şekilde yüzlerce balayı villa seçenekleri içinden en uygun villayı kiralamak istiyorsanız ve bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız 13 yıldır kiralık villa sektöründe olan 11763 Tursab belge numaralı “KİRALIK VİLLADA TATİL” (www.kiralikvilladatatil.com) sitesinden seçebilir,  0850 314 91 93 nolu telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

BU BİR REKLAMDIR.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial