Afrika Kraliçesi

Afrika Kraliçesi

afrika-kralicesi-20170503-5

MİNİ ELBİSE
Beden 36 – 44
Dikerken harcadığınız her dakikaya değecek bir model. Resimli Dikiş Kursu sayfaları dikiş deneyimi az olanlara şahane kılavuzluk yapıyor. Boyu fazla kısaysa diz altına kadar uzatabilir ya da kalça hizasında tutarak bluza dönüştürebilirsiniz.

Kumaş: İnce kumaş
110

Sanatsal modaya gerçek bir örnek: Biritlerden geçen incecik bir biye göğüs dekoltesini örgü gibi süslüyor. Biyeyi siyah da yapabilirsiniz.

afrika-kralicesi-20170503-6

ÇİFT YÜZLÜ YELEK
Beden 36 – 44
Giydiğiniz kıyafeti desenli ya da düz renk yüzüyle mutlaka tamamlayacak bir aksesuar/ giysi. Kenarları ince kumaş biritlere geçirilmiş halkalarla süslü.

Kumaş: Polyester ipek
104

GÖMLEK/ELBİSE
Beden 36 – 44
Düşük omuzlu, önde boydan boya çıtçıtlı model tek başına elbise, tayt ya da dar pantolon üstüne tunik olarak çift yönlü bir giysi ve her durumda şahane. Beline ister kumaş kuşak, ister geniş bir deri kemer dolayın.

Kumaş: İnce kumaş
112

afrika-kralicesi-20170503-7

Volümlü ve kabarık elbise ile incecik askısı arasında hoş bir zıtlık var. Kumaş askı yerine kordon ya da ince kurdele de kullanabilirsiniz. İlkbaharda bu elbiseyi üstüne kısa bir ceketle ya da yine uygun toprak tonlarında triko bir hırkayla giyebilirsiniz.

MAKSİ ELBİSE
Beden 36 – 44
Dikmeye değer bir elbise: Amerikan omuzlu, beli kordon tünelli uzun elbise hem model hem kumaş açısından tam bir görsel şölen ama esas sürpriz sırtında. Askı sırt dekoltesinde büyük bir halkadan geçerek, güneş ışınları gibi dağılıyor.

Kumaş: İpek saten
103

Burda Dergisi 2017/04 Nisan

Sayfalar: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial