Canan Göztepe ile işyeri şıklığı

Canan Göztepe ile işyeri şıklığı

Güzel ve doğru giyinmek isteyen bayanlar! Bu aydan itibaren her ay bu sayfamızda Modacı Canan Göztepe’den doğru giyinmenin püf noktalarını bulacak ‘Moda ve Dikiş Dünyası’ ile ilgili sormak istediklerinizi sorabileceksiniz.

1. Siyah-beyaz ve lacivert-beyaz her zaman geçerli olan renk bileşimleridir. İşte size güzel bir örnek! Bu kıyafet ile bütün gün çalışıp iş çıkışı bir yerlerde arkadaşlarınız ile oturup bir şeyler içebilir hatta bir yere yemeğe bile gidebilirsiniz.

2. Renkli giyinmeyi sevenler için önümüzdeki yaz çok moda olacak tablo gibi bir kıyafet. Çok dar olmayan bir pantolon ve üzerine giyilen bluz rahat bir iş kıyafeti olabilir. Ceket ise bazı işyerleri ve bazı kişiler için nakışından dolayı fazla gelebilir, o zaman ya bu ceketin nakışsız olanını tercih edeceksiniz veya nakışlı olanını istiyorsanız yanınızda getirip akşam çıkarken giyeceksiniz ve gündüz giydiğinizden tamamen farklı bir kıyafetle çıkacaksınız.

Çantanız büyük mü, küçük mü olmalı?
Çalışan bir kadın için her zaman büyük boy çanta en iyisidir. Çünkü gerektiğinde içine küçük bir çanta konup, geceye o çanta ile devam edilebilir.

3. İşte size güzel bir iş kıyafeti. Klasik lacivert bir tayyör; ancak etekte bir değişiklik yapılmış ve ceketin altına bu kez anvelop bir etek kullanılmış. Burada böylesi modern bir etekte dikkat edilecek tek şey oturup kalkarken anvelopun açılmaması ve işyerinde bacakların görünmemesi.

isyeri-sikligi2

Pages: 1 2
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial