Şıklığınızdan vazgeçmeyin

Şıklığınızdan vazgeçmeyin

Yaz aylarında nasıl giyinmek gerekir? Çok sıcak havalarda rahat ama aynı zamanda şık nasıl olunur? Ne tür kumaşlar tercih edilmelidir? Dikkat etmeniz gereken her şey bu sayfada.

sikliginizdan-vazgecmeyin3

ÇANTA
Bu yılın moda aksesuarlarından biri hasır çantalar. Gündüz her yerde ve her saatte kullanabileceğiniz bu çanta her vücut yapısına uygundur.

AYAKKABI
Bu yılın modası olan böyle bir ayakkabı modelini bu sayfada gördüğünüz her giysinin altına rahatlıkla giyebilirsiniz.

sikliginizdan-vazgecmeyin2

1- Rengarenk şifondan rahat, uçuşan bir elbise yaz akşamları için idealdir. Daha abiye bir görüntü istenirse elbisenin yaka çevresine boncuk işlenebilir. Bu elbise modeli her bedende rahatlıkla uygulanabilir. Bilezikler ve uzun küpeler tamamlayıcı aksesuarlardır. Altına istenirse parmak arası istenirse yüksek topuk ayakkabı giyilebilir.

2- Bu yılın modası desenli kumaştan küçük bir elbise. Yaz günleri her saat için uygundur. Hem işe giderken hem de günün devamında rahatlıkla giyebilirsiniz. Bu elbiseyi gösterişli altın takılarla tamamlayabilirsiniz ancak böyle takıları uzun boylu kişilerin tercih etmesi daha uygundur. Şayet boyunuz kısaysa aksesuarlarınızı küçük modeller içinden seçmelisiniz.

3- Yaz günlerinin ideal giysisi olabilecek bir takım: Kotondan bir şort, straplez jarse bir üst ve içindeki ve kemerindeki siyah renkten keten blazer. Elbette ki ince vücutlu, düzgün bacaklara sahip kisilerin giyebilecegi bir takım. Vücut yapısına göre istenirse şort yerine bermuda veya pantolon da giyilebilir.

4- Klasik bir bej rengi bluz üzerinde hafif drapeler var. Bu bluz, jarse kumaştan olabildiği gibi streç sifondan da uygulanabilir. Bu rengin en yakışanı ise beyazdır. Altına pantolon da olabilir etek de. Boynunda kullanacağınız kalın zincir bir kolye ile geniş kenarlı bir şapka şıklığınızı tamamlar.

Moda dünyası ve dikişle ilgili sorularınızı burda@doganburda.com adresine gönderebilirsiniz.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial